O NAS

WOOD-EMPIRE
Producent systemów wentylacyjnych oraz skrzyniopalet do przechowalni płodów rolnych
Why choose Us?

20-letnie doświadczenieSolidny dostawca

Nasza firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obróbce drewna, projektowaniu, produkcji oraz montażu systemów wentylacyjnych do przechowalni płodów rolnych. Wraz z naszym holenderskim partnerem jesteśmy w stanie zapewnić państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie przechowalnictwa począwszy od projektu, przez produkcję, transport materiałów do klienta oraz montaż w dowolnym miejscu na świecie.

Why choose Us?

DOOR TO DOORZ fabryki prosto na twój adres

Posiadamy ogromne doświadczenie w transporcie kołowym (posiadamy własne auta) oraz morskim. Jesteśmy w stanie zapewnić klientowi dostawę w opcji "DOOR TO DOOR", co za tym idzie załatwiamy wszelkie potrzebne dokumenty wraz z odprawą celną również w miejscu przeznaczenia. Towar wyjeżdża z naszej fabryki i jest dostarczony pod wskazany adres.

Why choose Us?

Wysoka jakość produktówMiędzynarodowe standardy

Dostarczone przez nas produkty w zależności od potrzeb i miejsca przeznaczenia mogą być opatrzone w Świadectwo fitosanitarne, a opakowania przygotowane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISPM15.

 

W pracy, przede wszystkim stawiamy na dbałość o detale oraz profesjonalizm i bezpieczeństwo.

"FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE…" Nasz zgrany zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników oraz kadry kierowniczej potrafiącej rozgraniczyć czas pracy od czasu wolnego, który i my chętnie spędzamy na to co sprawia przyjemność szczęśliwemu człowiekowi. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny i szanujemy to. Nie ograniczamy i pozwalamy na dużą swobodę oraz możliwość samorealizowania się. Jedynym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Zawsze słuchamy gdy ktoś ma coś mądrego do powiedzenia w myśl zasady, kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego

20-letnie doświadczenie

w obróbce drewna, projektowaniu, produkcji oraz montażu systemów wentylacyjnych do przechowalni płodów rolnych.

Kompleksowe rozwiązania

Jesteśmy w stanie zapewnić państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie przechowalnictwa

Door to door

Jesteśmy w stanie zapewnić klientowi dostawę w opcji "DOOR TO DOOR". Towar wyjeżdża z naszej fabryki i jest dostarczony pod wskazany adres.

Atrakcyjne ceny

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na wykonywanie usług w konkurencyjnych cenach

Wysoka jakość produktów

Przede wszystkim stawiamy na dbałość o detale oraz profesjonalizm i bezpieczeństwo pracy.

Terminowość

Naszym priorytetem jest terminowość i wywiązywanie się na czas z poleconych zleceń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Pokaż